MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 10381069
*
nr 1038 1069
MIRROR
1950s, teak, 63x62,
1950-tal, teak, 63x62
Estimate:
600
Sold:
SEK 600
Auction date:
Monday May 16 2016
at 19:50:13
- Bid history
Time
Bidder
Bid
7/5 21:51:00
1
400 kr
14/5 16:55:38
2
Vinnande bud
15/5 21:21:45
1
500 kr
15/5 21:21:45
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
6287 MIRROR
Empire, provinsarbete, 65x35 cm,
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:24
-
7027 MIRROR
gilt, 105x58,
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:33
-
7074 MIRROR
Gustaviasn stil. Gilt. 45x34,
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:28
-
7038 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66,
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:02
-
6673 MIRROR
victorian style, gilt, 58x66 cm,
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:30
-
6419 MIRROR
rococo style, gilt, 136x53, damages.
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:49
*
MIRROR
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1038 1069
MIRROR
1950s, teak, 63x62,
1950-tal, teak, 63x62
| Estimate: | 600 |
|---|---|
| Sold: | SEK 600 |
| Auction date: |
Monday May 16 2016 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 7/5 21:51:00 | 1 | 400 kr |
| 14/5 16:55:38 | 2 | Vinnande bud |
| 15/5 21:21:45 | 1 | 500 kr |
| 15/5 21:21:45 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
6287 MIRROR
Empire, provinsarbete, 65x35 cm,
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:24 -
7027 MIRROR
gilt, 105x58,
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:33 -
7074 MIRROR
Gustaviasn stil. Gilt. 45x34,
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:28
-
7038 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66,
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:02 -
6673 MIRROR
victorian style, gilt, 58x66 cm,
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:30 -
6419 MIRROR
rococo style, gilt, 136x53, damages.
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:49



